Pracovná ponuka

Špecialista implementácie Navision

Do nášho tímu hľadáme nového spolupracovníka na pozíciu Špecialista implementácie Navision. V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujme, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formuláru, príp. priamo na adresu kariera.cab@ppcinsulators.com

Miesto práce
Čab

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
1 400 – 2 000 EUR/mesiaczákladná mzda je stanovená na základe preukázaných skúseností a vedomostí kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Participácia na vedení projektov v oblasti IT (príprava, komunikácia, vedenie stretnutí)
• Business system analýzy a programovanie
• Podieľanie sa na príprave projektových plánov a zabezpečenie ich plnenia
• Alokovanie kapacity pre realizáciu projektov
• Pravidelné reportovanie stavu projektov a vypracovávanie analýz (podľa potreby)
• Príprava prezentačných a materiálov na stretnutie s technickými a netechnickými členmi tímu
• Príprava manuálov
• Komunikácia s dodávateľmi
• Monitorovanie živého systému (NAVISION, iné používané), navrhovanie potrebných úprav na zjednodušenie procesov (aj na základe požiadaviek užívateľov)
• Manažovanie čiastkových procesov (nastavenie, testovanie, migrácia uvedenie do prevádzky a ďalšie monitorovanie)
• Testovanie funkcionalít aplikácií (NAVISION, iných používaných) pred uvedením do ostrej prevádzky, a zabezpečenie implementácie biznis požiadaviek a požiadaviek užívateľov
• Technická podpora pre užívateľov (NAVISION, iných používaných aplikácií)
• Príprava reportov podľa požiadaviek užívateľov (Navision, iných používaných aplikácií)
• Poskytovanie konzultácií a navrhovanie riešení

Zamestnanecké výhody, benefity

  • pružný pracovný čas
  • 2 sickday/rok
  • 2 dni voľna/rok nad rámec Zákonníka práce
  • štvrťročné prémie do výšky 150 Eur po splnení stanovených podmienok
  • 13.plat
  • strava v hodnote 0,90 Eur/obed
  • zaujímavý príspevok zamestnávateľa na DDS 1,3% – 3% v závislosti od veku a vykonávaného druhu práce

Informácie o výberovom konaní

Životopis nám, prosím, pošlite v slovenskom aj anglickom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.10.2020 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

aplikovaná informatika, resp. príbuzný odbor IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office – expert
Navision – expert
projektové riadenie v oblasti IT – základy
prezentačné zručnosti – pokročilý
C/CIDE – pokročilý
Visual Studio a AL – pokročilý
SQL – pokročilý

Počet rokov praxe

min. 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

komunikatívny
analytický
spolupracujúci
podporujúci
tímový hráč
  • Napíšte nám

    V prípade záujmu
    nás neváhajte kontaktovať